Kuzey Cekirge vs. Horst Rieder 13.05.2019

Kuzey Cekirge vs. Horst Rieder 13.05.2019 - M15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

13.05.191e ronde van de kwal.Kuzey Cekirge Horst Rieder 6-2, 6-1 Turkey M15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

6-1

Kuzey Cekirge
Turkey
29.04.00, 20 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
14.04.97, 23 Jaar







Horst Rieder
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Kuzey Cekirge vs. Horst Rieder - onderlinge wedstrijden

13.05.191e ronde van de kwal.Kuzey CekirgeHorst Rieder6-2, 6-1 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay

Kuzey Cekirge - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
20.06.20
1e ronde
vs. Sergio Martos Gornes6-4, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Roberto Ortega-Olmedo2-6, 6-4, 12-10 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Mario Vilella Martinez7-62, 2-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Alex Marti Pujolras5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M25 Murcia - Clay
03.03.20
Kwalif.
vs. Gerard Granollers2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Maxime Mora6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
01.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Tamirlan Teberikov6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Paguera - Clay
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Gerard Granollers2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M15 Palmanova - Clay
10.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Gergely Madarasz1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
09.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Pol Sanchez Vinas6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Manacor - Hard
14.01.20
Kwalif.
vs. Ugo Blanchet6-4, 1-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
13.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Marc Othman Ktiri4-6, 6-1, 10-4 overwinningwedstrijd detail
12.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Dmitry Kovkin6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Manacor - Hard
05.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Billy Harris6-4, 3-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
19.12.19
2e ronde
vs. Andrey Chepelev1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.12.19
1e ronde
vs. Vladyslav Orlov6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.12.19
2e ronde
vs. Mircea-Alexandru Jecan5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
12.12.19
1e ronde
vs. Richard Zusman6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
10.12.19
Kwalif.
vs. Michalis Sakellaridis6-3, 4-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
09.12.19
2e ronde van de kwal.
vs. Karlo Cubelic6-4, 7-62 overwinningwedstrijd detail
08.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mustafa Can Gunes6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
03.12.19
Kwalif.
vs. Mircea-Alexandru Jecan2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
02.12.19
2e ronde van de kwal.
vs. Alberto Bronzetti7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tristan Boyer2-6, 7-5, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
27.11.19
1e ronde
vs. Pavel Nejedly3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.11.19
Kwalif.
vs. Davide Albertoni6-2, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
25.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Mert Arabaci6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
24.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Alexander Wolfschmidt6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
18.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Dragos Dima1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Stefanos Sakellaridis6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail

Horst Rieder - laatste wedstrijden

Czech Republic M25+H Ricany - Clay
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Domagoj Biljesko4-6, 0-4, - Horst Rieder - scratchnederlaagwedstrijd detail
22.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Michael Paty6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Santa - Clay
18.09.19
1e ronde
vs. Riccardo Di Nocera3-6, 7-5, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
17.09.19
Kwalif.
vs. Marcel Marlon Sudzum6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
16.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Victor Haddad6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Santa - Clay
13.09.19
2e ronde
vs. Wilson Leite1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
12.09.19
1e ronde
vs. Giorgio Portaluri6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.09.19
Kwalif.
vs. Marcel Marlon Sudzum2-6, 6-2, 10-5 overwinningwedstrijd detail
09.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Maxim Mokrousov6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy M15 Santa - Clay
13.08.19
Kwalif.
vs. Andrea Picchione1-6, 0-1, - Horst Rieder - scratchnederlaagwedstrijd detail
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Leonardo Taddia7-60, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy M25+H Appiano - Clay
05.08.19
Kwalif.
vs. Lorenzo Rottoli6-3, 4-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tobias Kirchlechner6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Bolzano - Clay
30.07.19
Kwalif.
vs. Andrea Guerrieri2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
29.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jonas Greif7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Morocco M15 Casablanca - Clay
24.07.19
1e ronde
vs. Simon Carr6-2, 4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
23.07.19
Kwalif.
vs. Franco Feitt6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mustapha Benmira6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Morocco M15 Tanger - Clay
15.07.19
Kwalif.
vs. Antonio Muniz Hidalgo1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ioannis Stamoulos6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Austria M15 Telfs - Clay
08.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Vitalii Shcherba4-6, 6-4, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Izrael M15 Netanya - Hard
19.06.19
1e ronde
vs. Vladyslav Orlov2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.19
Kwalif.
vs. Rikhardt Bierman6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Shahar Gabay6-0, 1-0, Shahar Gabay - scratchoverwinningwedstrijd detail
Izrael M15 Akko - Hard
10.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Lior Goldenberg4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
22.05.19
1e ronde
vs. Ergi Kirkin2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Kuzey Cekirge2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F41 - Clay
16.12.18
1e ronde van de kwal.
vs. Razvan Marius Codescu6-2, 3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F40 - Clay
10.12.18
2e ronde van de kwal.
vs. Gorazd Srbljak2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
08.12.18
1e ronde van de kwal.
vs. Kaya Arinc6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
<