WEDSTRIJD
11.03.19 | Kwalif. | Kyrian Jacquet | Paul Cayre | 7-63, 3-1, - scratch | M15 Poitiers | I. hard |
STATISTIEKEN
Kyrian Jacquet | Paul Cayre | |
1e Service % | 34/51 (67%) | 32/53 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/34 (59%) | 19/32 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/53 (51%) | 21/51 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/104 (55%) | 47/104 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kyrian Jacquet vs. Paul Cayre - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | Kwalif. | Kyrian Jacquet | Paul Cayre | 7-63, 3-1, Paul Cayre - scratch | wedstrijd detail | M15 Poitiers | I. hard |
Kyrian Jacquet form & Paul Cayre form
Kyrian Jacquet - laatste wedstrijden
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-1, 1-4, - Kyrian Jacquet - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 3-2, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 6-75, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Mark Lajal | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mae Malige | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Dylan Dietrich | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Paul Cayre - laatste wedstrijden
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 7-67, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Matteo Rocci | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 6-0, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Hillhouse | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Charlie Robertson | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Aoran Wang | 6-0, 2-1, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Verdier | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Tristan Dumas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Louis Dussin | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail |