WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Lamine Ouahab | August Holmgren | 6-4, 6-1 | M15 Agadir | Clay |
STATISTIEKEN
Lamine Ouahab | August Holmgren | |
1e Service % | 29/56 (52%) | 41/59 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/29 (90%) | 21/41 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/27 (37%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/59 (53%) | 20/56 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lamine Ouahab | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamine Ouahab | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | August Holmgren | |
0-0 | ||
Lamine Ouahab | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamine Ouahab | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Lamine Ouahab | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | August Holmgren | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Lamine Ouahab | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | August Holmgren | |
0-0, 0-15 | ||
Lamine Ouahab | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lamine Ouahab | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | August Holmgren | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamine Ouahab | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lamine Ouahab vs. August Holmgren - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 1e ronde | Lamine Ouahab | August Holmgren | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Agadir | Clay |
Lamine Ouahab form & August Holmgren form
Lamine Ouahab - laatste wedstrijden
M15 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marrakech - Clay | ||||
25.03.22 2e ronde | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - scratch | wedstrijd detail |
August Holmgren - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - scratch | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |