Laslo Djere vs. Ergi Kirkin 17.06.2020

Laslo Djere vs. Ergi Kirkin 17.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

17.06.201e rondeLaslo Djere Ergi Kirkin 6-2, 6-3 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
1-1Ergi Kirkin Ergi Kirkin podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Laslo Djere Laslo Djere podáva2-1
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP]
Laslo Djere Laslo Djere podáva2-2
0-0, 30-0, 30-15, 40-30
3-2Ergi Kirkin Ergi Kirkin podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Laslo Djere Laslo Djere podáva4-2
0-0
5-2Ergi Kirkin Ergi Kirkin podáva
0-0, 15-15, 40-30[BP]
6-2
2
Laslo Djere Laslo Djere podáva0-0
0-0, 0-15, 15-30, 30-30
1-0Ergi Kirkin Ergi Kirkin podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-40
Laslo Djere Laslo Djere podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30
2-1Ergi Kirkin Ergi Kirkin podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Laslo Djere Laslo Djere podáva3-1
0-0
4-1Ergi Kirkin Ergi Kirkin podáva
0-0, 0-30, 15-30, 15-40
Laslo Djere Laslo Djere podáva4-2
0-0
5-2Ergi Kirkin Ergi Kirkin podáva
Laslo Djere Laslo Djere podáva5-3
6-3

Laslo Djere
Serbia
02.06.95, 25 Jaar




80
705
1965163 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
27.01.99, 21 Jaar




515
59
34536 $
Ergi Kirkin
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Laslo Djere vs. Ergi Kirkin - onderlinge wedstrijden

17.06.201e rondeLaslo DjereErgi Kirkin6-2, 6-3 wedstrijd detail All Lower Clay

Laslo Djere - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
24.06.20
1e ronde
vs. Boris Butulija6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Nikola Cacic6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Aldin Setkic7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Ergi Kirkin6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Goran Zivotic6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Mirza Basic1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina Buenos Aires - Clay
13.02.20
2e ronde
vs. Juan Ignacio Londero7-63, 2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Francisco Cerundolo6-2, 2-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Argentina Cordoba - Clay
08.02.20
Halve finale
vs. Diego Sebastian Schwartzman1-6, 6-1, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.02.20
Kwartfinale
vs. Juan Ignacio Londero6-75, 6-3, 7-65 overwinningwedstrijd detail
06.02.20
2e ronde
vs. Pedro Martinez Portero6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
20.01.20
1e ronde
vs. Yoshihito Nishioka4-6, 6-3, 2-6, 6-71 nederlaagwedstrijd detail
Australia Adelaide - Hard
15.01.20
2e ronde
vs. Lloyd Harris6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.01.20
1e ronde
vs. Alexei Popyrin7-63, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Qatar Doha - Hard
08.01.20
2e ronde
vs. Pierre-Hugues Herbert1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
07.01.20
1e ronde
vs. Lorenzo Sonego6-1, 3-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Paris - I. hard
29.10.19
1e ronde
vs. Alex De Minaur1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Switzerland Basel - I. hard
23.10.19
1e ronde
vs. Filip Krajinovic1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
26.08.19
1e ronde
vs. Miomir Kecmanovic2-6, 1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
USA Cincinnati - Hard
13.08.19
1e ronde
vs. Diego Sebastian Schwartzman6-72, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Canada Montreal - Hard
05.08.19
1e ronde
vs. Christian Garin2-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Germany Hamburg - Clay
23.07.19
1e ronde
vs. Filip Krajinovic3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia Umag - Clay
20.07.19
Halve finale
vs. Attila Balazs2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.07.19
Kwartfinale
vs. Leonardo Mayer6-4, 6-76, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.07.19
2e ronde
vs. Paolo Lorenzi6-3, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom London - Grass
04.07.19
2e ronde
vs. John Millman3-6, 2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
02.07.19
1e ronde
vs. Guido Andreozzi3-6, 7-63, 7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom Eastbourne - Grass
26.06.19
2e ronde
vs. Thomas Fabbiano6-75, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
Germany Halle - Grass
18.06.19
1e ronde
vs. Jan-Lennard Struff4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France Paris - Clay
31.05.19
3e ronde
vs. Kei Nishikori4-6, 7-66, 3-6, 6-4, 6-8 nederlaagwedstrijd detail

Ergi Kirkin - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
25.06.20
1e ronde
vs. Tomislav Jotovski6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Nemanja Malesevic6-2, 2-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Filip Krajinovic1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Laslo Djere2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Mirza Basic2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Goran Zivotic6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M25 Antalya - Clay
26.02.20
1e ronde
vs. Gianluigi Quinzi2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Koblenz Challenger - I. hard
20.02.20
3e ronde
vs. Yannick Maden3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
19.02.20
2e ronde
vs. Pavel Kotov6-4, 6-75, 7-5 overwinningwedstrijd detail
18.02.20
1e ronde
vs. Benjamin Hassan4-6, 6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
17.02.20
Kwalif.
vs. Sasi Kumar Mukund6-4, 4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
08.02.20
Halve finale
vs. Alessandro Bega3-6, 7-5, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
07.02.20
Kwartfinale
vs. Louis Tessa4-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
06.02.20
2e ronde
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
05.02.20
1e ronde
vs. Vladimir Uzhylovsky6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
09.01.20
2e ronde
vs. Clement Tabur6-4, 4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
07.01.20
1e ronde
vs. Kyrian Jacquet7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
15.12.19
Finale
vs. Skander Mansouri2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
14.12.19
Halve finale
vs. Stefan Palosi6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.12.19
Kwartfinale
vs. Sadio Doumbia Sadio Doumbia - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
12.12.19
2e ronde
vs. Nicolas Moreno De Alboran6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
10.12.19
1e ronde
vs. Jake Hersey6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
06.12.19
Kwartfinale
vs. Dalibor Svrcina5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.12.19
2e ronde
vs. Michael Zhu6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
05.12.19
1e ronde
vs. Timur Kiuamov6-74, 7-69, 6-3 overwinningwedstrijd detail
India Pune Challenger - Hard
14.11.19
3e ronde
vs. Sasi Kumar Mukund0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.19
2e ronde
vs. Saketh-Sai Myneni3-6, 7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
1e ronde
vs. David Pichler1-6, 7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France M25 Saint - I. hard
07.11.19
2e ronde
vs. Corentin Denolly3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.19
1e ronde
vs. Ronan Joncour2-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
<