WEDSTRIJD
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Lasse Muscheites | Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | M15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Germany
25.04.96, 27 Jaar
25.04.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
09.08.99, 24 Jaar
09.08.99, 24 Jaar
Lasse Muscheites vs. Jason Sormunen - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Lasse Muscheites | Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
Lasse Muscheites form & Jason Sormunen form
Lasse Muscheites - laatste wedstrijden
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Mike Urbanija | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Stuart Parker | 6-1, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Galus | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Mauro De Maio | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Markovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Daniil Glinka | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Marius Ruzgas | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Schlageter | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Hugo Schott | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Julien De Cuyper | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Marko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. David Pichler | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Jim Walder | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jasper Krol | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Jason Sormunen - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lasse Muscheites | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Jeremy Schifris | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simonas Zukauskas | 7-63, 3-0, Simonas Zukauskas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sillanpaa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Kiur Saar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Finland F3 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roni Rikkonen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Finland F2 - Clay | ||||
05.08.18 Kwalif. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ido Zonder | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Finland F1 - Clay | ||||
29.07.18 Kwalif. | vs. Ilari Vesanen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Roni Rikkonen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Finland F1 - Clay | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Hedman | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |