Germany
25.04.96, 27 Jaar
25.04.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
31.07.00, 23 Jaar
31.07.00, 23 Jaar
Lasse Muscheites vs. Jim Walder - onderlinge wedstrijden
27.08.19 | Kwalif. | Lasse Muscheites | Jim Walder | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Haren | Clay |
Lasse Muscheites form & Jim Walder form
Lasse Muscheites - laatste wedstrijden
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Mike Urbanija | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Stuart Parker | 6-1, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Galus | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Mauro De Maio | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Markovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Daniil Glinka | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Marius Ruzgas | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Schlageter | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Hugo Schott | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Julien De Cuyper | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Marko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. David Pichler | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Jim Walder | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Simons | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Jim Walder - laatste wedstrijden
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.08.20 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |