WEDSTRIJD
08.02.19 | Kwartfinale | Laurent Lokoli | Chun Hsin Tseng | 7-65, 7-5 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Laurent Lokoli | Chun Hsin Tseng | |
1e Service % | 63/90 (70%) | 51/82 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/63 (63%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 14/31 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/82 (44%) | 36/90 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/172 (52%) | 82/172 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-2 | |
Laurent Lokoli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laurent Lokoli | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-2 | Chun Hsin Tseng | |
2-2 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Laurent Lokoli | 3-3 | |
0-0, 40-30 | ||
3-4 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 0-40 | ||
3-5 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Chun Hsin Tseng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laurent Lokoli vs. Chun Hsin Tseng - onderlinge wedstrijden
08.02.19 | Kwartfinale | Laurent Lokoli | Chun Hsin Tseng | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Laurent Lokoli form & Chun Hsin Tseng form
Laurent Lokoli - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Chun Hsin Tseng - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Titouan Droguet | 4-1, Titouan Droguet - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Luca Nardi | 4-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 0-1, - Chun Hsin Tseng - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Lucas Pouille | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |