WEDSTRIJD
15.01.19 | 1e ronde | Laurent Lokoli | Dante Gennaro | 1-0, - scratch | M15 Manacor | Clay |
STATISTIEKEN
Laurent Lokoli | Dante Gennaro | |
Totaal aantal gewonnen punten | 4/5 (80%) | 1/5 (20%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dante Gennaro | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 1-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laurent Lokoli vs. Dante Gennaro - onderlinge wedstrijden
15.01.19 | 1e ronde | Laurent Lokoli | Dante Gennaro | 1-0, Dante Gennaro - scratch | wedstrijd detail | M15 Manacor | Clay |
Laurent Lokoli form & Dante Gennaro form
Laurent Lokoli - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Dante Gennaro - laatste wedstrijden
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Reus - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manama - Hard | ||||
20.03.19 2e ronde | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.02.19 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
29.01.19 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
24.01.19 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Clay | ||||
15.01.19 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Clay | ||||
09.01.19 1e ronde | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F29 - Clay | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
25.11.18 Finale | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.18 Halve finale | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.18 Kwartfinale | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.18 2e ronde | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.18 1e ronde | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
19.11.18 Finale | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |