WEDSTRIJD
15.06.19 | Halve finale | Laurent Rochette | Ye Cong Mo | 6-1, 6-3 | M25 Shenzhen | Hard |
STATISTIEKEN
Laurent Rochette | Ye Cong Mo | |
1e Service % | 31/50 (62%) | 20/47 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/47 (53%) | 16/50 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Laurent Rochette | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ye Cong Mo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Rochette | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Ye Cong Mo | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laurent Rochette | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ye Cong Mo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Rochette | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ye Cong Mo | |
0-0, 15-0 | ||
Laurent Rochette | 0-1 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
Laurent Rochette | 0-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
Laurent Rochette | 1-2 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
2-2 | Ye Cong Mo | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Laurent Rochette | 5-3 | |
0-0, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laurent Rochette vs. Ye Cong Mo - onderlinge wedstrijden
15.06.19 | Halve finale | Laurent Rochette | Ye Cong Mo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Shenzhen | Hard |
Laurent Rochette form & Ye Cong Mo form
Laurent Rochette - laatste wedstrijden
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 1-1, - Laurent Rochette - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Maxence Broville | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Gianni Mina | 6-0, 2-1, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Evan Hoyt | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde | vs. Chuhan Wang | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uriage - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 1-4, - Laurent Rochette - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
13.07.19 Halve finale | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.19 Kwartfinale | vs. Robertas Vrzesinski | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Mikhail Korovin | 4-2, Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Janis Podzus | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Hengyang - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Fajing Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Naifu Zhang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Shenzhen - Hard | ||||
16.06.19 Finale | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 Halve finale | vs. Ye Cong Mo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Yuanfeng Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Arsenije Zlatanovic | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Wei-De Lin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.10.18 Kwalif. | vs. Vincent Millot | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Shropshire | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |
Ye Cong Mo - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 7-5, 3-5, - Ye Cong Mo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Jie Cui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Luca Wiedenmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Andrea Colombo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Dominik Palan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Aoran Wang | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Andy Murray | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Weitao Xu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jie Cui | 6-4, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Wai Yu Kai | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Rigele Te | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Jimmy Yang | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 0-3, - Ye Cong Mo - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Xiaoyin Yang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Xing Dao Chen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Kyle Lok Yin Tang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Jeremy Jin | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |