WEDSTRIJD
30.07.19 | Kwalif. | Lawrence Bataljin | Boris Pokotilov | 5-7, 7-69, 10-8 | M15 Xativa | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
22.05.96, 27 Jaar
22.05.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lawrence Bataljin vs. Boris Pokotilov - onderlinge wedstrijden
30.07.19 | Kwalif. | Lawrence Bataljin | Boris Pokotilov | 5-7, 7-69, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Xativa | Clay |
Lawrence Bataljin form & Boris Pokotilov form
Lawrence Bataljin - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Boris Pokotilov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.10.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Herzlia - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail |