WEDSTRIJD
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Lawrence Bataljin | Joao Antonio Borges | 6-0, 6-0 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
22.05.96, 27 Jaar
22.05.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
25.04.00, 23 Jaar
25.04.00, 23 Jaar
Lawrence Bataljin vs. Joao Antonio Borges - onderlinge wedstrijden
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Lawrence Bataljin | Joao Antonio Borges | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Lawrence Bataljin form & Joao Antonio Borges form
Lawrence Bataljin - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Joao Antonio Borges - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Gleeson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Knaff | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Koonwar Gupta | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Kevin Zannou | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |