WEDSTRIJD
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Leonardo Taddia | Guillaume Dermiens | 3-6, 6-0, 11-9 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
29.01.00, 24 Jaar
29.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
04.09.99, 24 Jaar
04.09.99, 24 Jaar
Leonardo Taddia vs. Guillaume Dermiens - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Leonardo Taddia | Guillaume Dermiens | 3-6, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Leonardo Taddia form & Guillaume Dermiens form
Leonardo Taddia - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail |
Guillaume Dermiens - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Samm Butler | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mauro De Maio | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Jarno Jans | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Alessio Demichelis | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Eupen - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Loic Cloes | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Esch/Alzette - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Patrick Kypson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.21 Kwalif. | vs. Lucas Szewczyk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Florian Broska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Alkmaar - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 1-5, - Guillaume Dermiens - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.21 Kwalif. | vs. Zachary Eisinga | 4-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Takanyi Garanganga | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |