WEDSTRIJD
02.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Leonardo Civita-Telles | Filipe Brandao | 6-3, 6-2 | M15 Faro | Hard |
STATISTIEKEN
Brazil
14.11.95, 28 Jaar
14.11.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Leonardo Civita-Telles vs. Filipe Brandao - onderlinge wedstrijden
02.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Leonardo Civita-Telles | Filipe Brandao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Faro | Hard |
24.11.14 | Kwartfinale | Filipe Brandao | Leonardo Civita-Telles | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Brazil F15 | Clay |
Leonardo Civita-Telles form & Filipe Brandao form
Leonardo Civita-Telles - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cagan Celik | - | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josiah Lawrence | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Stepan Mruzek | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Pini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Dikenstein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Francisco Pini | 6-1, 3-0, Francisco Pini - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Diogo Marques | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 Kwalif. | vs. Christian Lerby | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Moceanu | 6-4, 3-4, - Leonardo Civita-Telles - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
24.09.21 2e ronde | vs. Christian Langmo | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.21 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Filipe Brandao - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Perry Gregg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Das | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Evan Hoyt | 0-3, - Filipe Brandao - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Andre Rodeia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Afonso Salgado | 6-3, 1-5, - Filipe Brandao - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Seville - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Bernardo Roque | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Omni Kumar | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail |