WEDSTRIJD
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Leonid Sheyngezikht | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-1 | M15 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leonid Sheyngezikht vs. Shonigmatjon Shofayziyev - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Leonid Sheyngezikht | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Telavi | Clay |
Leonid Sheyngezikht form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Leonid Sheyngezikht - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Shonigmatjon Shofayziyev - laatste wedstrijden
M15 Bukhara - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
Pakistan F2 - Hard | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.18 Kwalif. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
02.12.18 Kwalif. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Thailand F7 - Hard | ||||
27.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |