WEDSTRIJD
05.10.20 | Kwalif. | Leonid Sheyngezikht | Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.05.96, 27 Jaar
24.05.96, 27 Jaar
Leonid Sheyngezikht vs. Roman Nashatyrkin - onderlinge wedstrijden
05.10.20 | Kwalif. | Leonid Sheyngezikht | Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Leonid Sheyngezikht form & Roman Nashatyrkin form
Leonid Sheyngezikht - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Roman Nashatyrkin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |