WEDSTRIJD
22.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Igor Ribeiro Marcondes | 6-1, 6-2 | M15 Castelo | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leopold Zima vs. Igor Ribeiro Marcondes - onderlinge wedstrijden
22.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Igor Ribeiro Marcondes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Castelo | Hard |
Leopold Zima form & Igor Ribeiro Marcondes form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Igor Ribeiro Marcondes - laatste wedstrijden
Blumenau Challenger - Clay | ||||
16.01.22 Finale | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.22 Halve finale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.22 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rio De - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.21 1e ronde | vs. Jose Pereira | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
12.12.21 Finale | vs. Hugo Dellien | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.21 Halve finale | vs. Juan Ignacio Londero | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.21 Kwartfinale | vs. Pablo Cuevas | 2-6, 4-1, Pablo Cuevas - scratch | wedstrijd detail | |
08.12.21 2e ronde | vs. Orlando Luz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.21 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.21 Kwalif. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-0, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Aparecida - Clay | ||||
13.11.21 Halve finale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Kwartfinale | vs. Matias Zukas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.21 1e ronde | vs. Joao Pedro Guedes Dos Santos | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Kyle Seelig | 6-1, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dan Added | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |