WEDSTRIJD
16.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Linus Frost | Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | M15 Oberhaching | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
Linus Frost vs. Karlo Cubelic - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Linus Frost | Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Oberhaching | I. hard |
Linus Frost form & Karlo Cubelic form
Linus Frost - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.19 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | Anze Arh - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
02.04.19 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oslo - I. hard | ||||
05.03.19 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Karlo Cubelic - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail |