WEDSTRIJD
09.12.19 | Halve finale | Linus Frost/Gustav Hansson | Vladimir Korolev/Alexander Shevchenko | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Sweden
14.06.95, 28 Jaar
14.06.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
06.09.95, 28 Jaar
06.09.95, 28 Jaar
Sweden
15.04.95, 28 Jaar
15.04.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Kazakhstan
29.11.00, 23 Jaar
29.11.00, 23 Jaar
Linus Frost/Gustav Hansson vs. Vladimir Korolev/Alexander Shevchenko - onderlinge wedstrijden
09.12.19 | Halve finale | Linus Frost/Gustav Hansson | Vladimir Korolev/Alexander Shevchenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Linus Frost form & Vladimir Korolev form
Linus Frost/Gustav Hansson - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.19 Halve finale | vs. Marco Bortolotti/Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde | vs. Glenn Smits/Colin Van Beem | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwartfinale | vs. Karlo Cubelic/Niklas Schell | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.19 Finale | vs. Marco Bortolotti/Mircea-Alexandru Jecan | 6-75, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Halve finale | vs. Vladimir Korolev/Alexander Shevchenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic/Niklas Schell | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwartfinale | vs. Fabian Marozsan/Mate Valkusz | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail |
Vladimir Korolev/Alexander Shevchenko - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto/Alexander Weis | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Peter Heller/Jeroen Vanneste | 6-4, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.19 Halve finale | vs. Linus Frost/Gustav Hansson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 1e ronde | vs. Tuna Altuna/Yanki Erel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwartfinale | vs. Dmitrii Baskov/Igor Saveljic | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Ivan Davydov/Vladimir Polyakov | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail |