WEDSTRIJD
22.03.18 | 2e ronde | Ljubomir Celebic | Mike Urbanija | 0-6, 6-3, 6-2 | Croatia F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Ljubomir Celebic | Mike Urbanija | |
1e Service % | 53/90 (59%) | 48/74 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/37 (43%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/74 (45%) | 41/90 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/164 (50%) | 82/164 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ljubomir Celebic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ljubomir Celebic | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ljubomir Celebic | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ljubomir Celebic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ljubomir Celebic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Mike Urbanija | |
Ljubomir Celebic | 4-2 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Ljubomir Celebic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ljubomir Celebic | 0-1 | |
Ljubomir Celebic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ljubomir Celebic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ljubomir Celebic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ljubomir Celebic vs. Mike Urbanija - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | Kwalif. | Ljubomir Celebic | Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
08.05.19 | 1e ronde | Ljubomir Celebic | Mike Urbanija | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Prijedor | Clay |
22.03.18 | 2e ronde | Ljubomir Celebic | Mike Urbanija | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Croatia F3 | Clay |
18.05.16 | 1e ronde | Ljubomir Celebic | Mike Urbanija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Croatia F7 | Clay |
Ljubomir Celebic form & Mike Urbanija form
Ljubomir Celebic - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
04.08.19 Finale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.08.19 Halve finale | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Mike Urbanija - laatste wedstrijden
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 1e ronde | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail |