WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Ljubomir Celebic | Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | M15 Novi | Clay |
STATISTIEKEN
Ljubomir Celebic | Pavel Shumeiko | |
1e Service % | 22/35 (63%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/22 (91%) | 15/25 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 7/24 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/49 (55%) | 6/35 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ljubomir Celebic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Ljubomir Celebic | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ljubomir Celebic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
5-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ljubomir Celebic | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ljubomir Celebic | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ljubomir Celebic | 3-1 | |
0-0, 40-0 | ||
4-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15 | ||
Ljubomir Celebic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
11.10.00, 23 Jaar
11.10.00, 23 Jaar
Ljubomir Celebic vs. Pavel Shumeiko - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 1e ronde | Ljubomir Celebic | Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay |
Ljubomir Celebic form & Pavel Shumeiko form
Ljubomir Celebic - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
04.08.19 Finale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.08.19 Halve finale | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Pavel Shumeiko - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |