WEDSTRIJD
04.06.19 | 2e ronde | Lorenzo Giustino | Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 6-2 | Almaty Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Lorenzo Giustino | Nino Serdarusic | |
1e Service % | 43/78 (55%) | 43/81 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/43 (70%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/35 (54%) | 14/38 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/81 (44%) | 29/78 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lorenzo Giustino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Giustino | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Giustino | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Lorenzo Giustino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lorenzo Giustino vs. Nino Serdarusic - onderlinge wedstrijden
08.08.22 | 1e ronde | Lorenzo Giustino | Nino Serdarusic | 7-60, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | San Marino | Clay |
11.10.21 | 1e ronde | Lorenzo Giustino | Nino Serdarusic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Napoli 2 | Clay |
18.02.20 | 2e ronde | Lorenzo Giustino | Nino Serdarusic | 6-710, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | Bergamo Challenger | I. hard |
04.06.19 | 2e ronde | Lorenzo Giustino | Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Almaty Challenger | Clay |
Lorenzo Giustino form & Nino Serdarusic form
Lorenzo Giustino - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Nino Serdarusic - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |