WEDSTRIJD
27.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Louis Allen | George Davies | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
23.01.00, 24 Jaar
23.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
25.04.95, 28 Jaar
25.04.95, 28 Jaar
Louis Allen vs. George Davies - onderlinge wedstrijden
04.10.20 | 1e ronde van de kwal. | George Davies | Louis Allen | 7-65, 4-2, George Davies - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
27.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Louis Allen | George Davies | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Louis Allen form & George Davies form
Louis Allen - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
George Davies - laatste wedstrijden
M25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
22.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | wedstrijd detail |