WEDSTRIJD
02.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Louis Dussin | Damien Bayard | 6-1, 6-0 | M15 Faro | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Louis Dussin vs. Damien Bayard - onderlinge wedstrijden
02.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Louis Dussin | Damien Bayard | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Faro | Hard |
Louis Dussin form & Damien Bayard form
Louis Dussin - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Loann Massard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Picard | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Ulises Blanch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Adam Briant | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Kenny de Schepper | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-77, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreas Loizas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leo Raquillet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 0-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Ruscica | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Damien Bayard - laatste wedstrijden
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Boehler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elyes Marouani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Ganchev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Zhibul | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Max Andrews | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Minc | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Edoardo Graziani | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Demetris Azoides | 4-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Grasse - Clay | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Jules Okala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 6-73, 10-5 | wedstrijd detail |