WEDSTRIJD
06.11.19 | 1e ronde | Louis Dussin | Maxence Beauge | 7-64, 6-3 | M25 Saint | I. hard |
STATISTIEKEN
Louis Dussin | Maxence Beauge | |
1e Service % | 49/74 (66%) | 40/58 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/49 (71%) | 28/40 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 9/18 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/2 (100%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/58 (36%) | 24/74 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 3 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Louis Dussin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Maxence Beauge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louis Dussin | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Maxence Beauge | |
Louis Dussin | 2-2 | |
2-3 | Maxence Beauge | |
Louis Dussin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Maxence Beauge | |
0-0 | ||
Louis Dussin | 4-4 | |
4-5 | Maxence Beauge | |
Louis Dussin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-6 | Maxence Beauge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Louis Dussin | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Maxence Beauge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Louis Dussin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Maxence Beauge | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Louis Dussin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-2 | Maxence Beauge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louis Dussin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Maxence Beauge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Louis Dussin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Maxence Beauge | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Louis Dussin vs. Maxence Beauge - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Louis Dussin | Maxence Beauge | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | M25+H Plaisir | I. hard |
06.11.19 | 1e ronde | Louis Dussin | Maxence Beauge | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Saint | I. hard |
Louis Dussin form & Maxence Beauge form
Louis Dussin - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Loann Massard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Picard | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Ulises Blanch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Adam Briant | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Kenny de Schepper | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-77, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreas Loizas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leo Raquillet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Ruscica | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 0-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Maxence Beauge - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - scratch | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Oliver Tarvet | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |