Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
10.03.02, 22 Jaar
10.03.02, 22 Jaar
Louroi Martinez vs. Elyes Marouani - onderlinge wedstrijden
28.05.19 | Kwalif. | Louroi Martinez | Elyes Marouani | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Louroi Martinez form & Elyes Marouani form
Louroi Martinez - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Justin Engel | 7-61, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Ku Keon Kang | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-2, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 7-64, 3-0, Paul Woerner - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-76, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Elyes Marouani - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 1-0, - Elyes Marouani - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Wissam Abderrahman | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Constant De La Bassetiere | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Bayard | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 5-7, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Bijsterbosch | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
05.09.19 1e ronde | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. George Galenianos | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Adam Nagoudi | 3-6, 6-3, 6-2, Adam Nagoudi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mounir Ferchichi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Hersey | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mauro De Maio | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Roman Blokhin | 6-3, 2-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Schmid | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
Tunisia F40 - Hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F29 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail |