WEDSTRIJD
01.07.19 | Kwalif. | Luca Gelhardt | Bastien Presuhn | 6-4, 4-6, 10-7 | M15 Saarlouis | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
06.08.00, 23 Jaar
06.08.00, 23 Jaar
Luca Gelhardt vs. Bastien Presuhn - onderlinge wedstrijden
01.07.19 | Kwalif. | Luca Gelhardt | Bastien Presuhn | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Saarlouis | Clay |
Luca Gelhardt form & Bastien Presuhn form
Luca Gelhardt - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 2e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Bastien Presuhn - laatste wedstrijden
M15 Kamen - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
14.03.22 Kwalif. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-75, 0-1, - Bastien Presuhn - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Theate | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Daniel Masur | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 0-6, - Bastien Presuhn - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Enes Donmezer | 3-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Miguel Fernando Pereira | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Arabaci | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 1-6, - Bastien Presuhn - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Albertoni | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rimpei Kawakami | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-64, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Ze Zhang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Piotr Galus | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |