WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Luca George Tatomir | Matteo Masala | 6-2, 6-0 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Luca George Tatomir vs. Matteo Masala - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Luca George Tatomir | Matteo Masala | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
12.03.18 | 2e ronde van de kwal. | Luca George Tatomir | Matteo Masala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Italy F3 | Clay |
Luca George Tatomir form & Matteo Masala form
Luca George Tatomir - laatste wedstrijden
M15 Burgas - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Plovdiv - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Casale - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 2e ronde | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.19 1e ronde | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.04.19 Kwalif. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Italy F34 - Clay | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Italy F33 - Clay | ||||
24.10.18 2e ronde | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |
Matteo Masala - laatste wedstrijden
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Noskin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca George Tatomir | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
12.03.19 1e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Italy F8 - Clay | ||||
14.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Italy F3 - Clay | ||||
12.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca George Tatomir | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Italy F2 - Clay | ||||
06.03.18 Kwalif. | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastiano Mahoro Zorzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F8 - Hard | ||||
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F7 - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Mertens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Italy F36 - Clay | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Rudy Richter | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Italy F35 - Clay | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Italy F34 - Clay | ||||
16.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Lebedyn | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Italy F32 - Clay | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Italy F31 - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Gatev | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |