WEDSTRIJD
21.03.19 | 2e ronde | Luca Giacomini | Alessandro Ceppellini | 6-3, 6-2 | M15 Rovinj | Clay |
STATISTIEKEN
Luca Giacomini | Alessandro Ceppellini | |
1e Service % | 44/56 (79%) | 37/49 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 17/37 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 21/56 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Luca Giacomini | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Luca Giacomini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luca Giacomini | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luca Giacomini | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Luca Giacomini | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luca Giacomini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Giacomini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alessandro Ceppellini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luca Giacomini vs. Alessandro Ceppellini - onderlinge wedstrijden
21.03.19 | 2e ronde | Luca Giacomini | Alessandro Ceppellini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay |
07.08.17 | Kwalif. | Alessandro Ceppellini | Luca Giacomini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Austria F6 | Clay |
Luca Giacomini form & Alessandro Ceppellini form
Luca Giacomini - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Alessandro Ceppellini - laatste wedstrijden
M15 Genova - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
23.03.21 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Karlo Ban | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Filippi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Mitchell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
20.06.20 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 7-62, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lluis Dolz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Romain Gales | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.20 Kwalif. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yannis Zekri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 0-2, - Alessandro Ceppellini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Paul Woerner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Reggio - Clay | ||||
31.05.19 1e ronde | vs. Lorenzo Frigerio | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Casale - Clay | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Samuele Ramazzotti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Alessandro Bordone | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vercelli - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Franco Capalbo | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Grasse - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Yanais Laurent | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Delf Gohlke | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
14.04.19 1e ronde | vs. Francesco Forti | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail |