WEDSTRIJD
06.11.19 | 1e ronde | Luca Giacomini | Athanassios Manekas | 6-1, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Luca Giacomini | Athanassios Manekas | |
1e Service % | 33/45 (73%) | 40/59 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/12 (75%) | 11/19 (58%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/59 (53%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-15 | ||
Luca Giacomini | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Luca Giacomini | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Giacomini | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Luca Giacomini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-1 | Athanassios Manekas | |
0-0 | ||
5-2 | Athanassios Manekas | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Luca Giacomini | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
08.09.98, 25 Jaar
08.09.98, 25 Jaar
Luca Giacomini vs. Athanassios Manekas - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Luca Giacomini | Athanassios Manekas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Luca Giacomini form & Athanassios Manekas form
Luca Giacomini - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Athanassios Manekas - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Yitbarek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 4-1, - Athanassios Manekas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Dagan | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Stuart Parker | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jackson Varney | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Guttau | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Koonwar Gupta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Miles Jones | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Corino | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. David Quayle | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Salomatov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Humberto Lopez | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Minc | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Alessandro Bega | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Paolo Dagnino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Greece F4 - Hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Petrovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vangelis Fragistas | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Greece F3 - Hard | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F2 - Hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |