INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bogdan Bobrov vs. Luca Potenza - onderlinge wedstrijden
30.09.20 | 1e ronde | Luca Potenza | Bogdan Bobrov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Bogdan Bobrov form & Luca Potenza form
Bogdan Bobrov - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail |
Luca Potenza - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |