WEDSTRIJD
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Luca Potenza | Henrik Traskin | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lithuania
17.10.98, 25 Jaar
17.10.98, 25 Jaar
Luca Potenza vs. Henrik Traskin - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Luca Potenza | Henrik Traskin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Luca Potenza form & Henrik Traskin form
Luca Potenza - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Henrik Traskin - laatste wedstrijden
M25 Vilnius - I. hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edgars Manusis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-76, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Petrov (RUS) | 6-0, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Costin Paval | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 4-6, 7-63, 5-1, S D Prajwal Dev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-0, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Sherif Makhlouf | 2-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Busch | 7-66, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Manfred Fellin | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 0-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amr Elsayed | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
Tunisia F6 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F5 - Hard | ||||
05.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Dischinger | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F4 - Hard | ||||
27.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F11 - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Turpal Gadamauri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelius Kolb | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belgium F10 - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F9 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Turpal Gadamauri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |