WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Luca Staeheli | Bart Stevens | 6-2, 6-1 | M25 Klosters | Clay |
STATISTIEKEN
Luca Staeheli | Bart Stevens | |
1e Service % | 29/45 (64%) | 30/63 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/29 (83%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/16 (31%) | 10/33 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/63 (57%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Luca Staeheli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Staeheli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Staeheli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Staeheli | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Luca Staeheli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Luca Staeheli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Staeheli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luca Staeheli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Switzerland
08.03.00, 24 Jaar
12974 $
08.03.00, 24 Jaar
12974 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Luca Staeheli vs. Bart Stevens - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Luca Staeheli | Bart Stevens | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Klosters | Clay |
Luca Staeheli form & Bart Stevens form
Luca Staeheli - laatste wedstrijden
M15 Winston - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Garrett Johns | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matthew Thomson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Luca Pow | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rihirt Saundankar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ryan Dickerson | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arenui Luethi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Mika Brunold | 6-72, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Manfredi Graziani | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Kuehne | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Vasile Antonescu | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Mueller | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Winston - I. hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Aidan Kim | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. James Story | 3-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Caslano - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Alessio Demichelis | 7-5, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Casays | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Bart Stevens - laatste wedstrijden
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Concepcion 2 - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |