WEDSTRIJD
15.07.19 | Kwalif. | Lucas Bouquet | Emilien Voisin | 7-5, 6-2 | M15 Uriage | Clay |
STATISTIEKEN
Lucas Bouquet | Emilien Voisin | |
1e Service % | 42/61 (69%) | 35/57 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 4/22 (18%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/57 (61%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/118 (60%) | 47/118 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucas Bouquet vs. Emilien Voisin - onderlinge wedstrijden
14.06.23 | 1e ronde | Emilien Voisin | Lucas Bouquet | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | M25 Grasse | Clay |
15.07.19 | Kwalif. | Lucas Bouquet | Emilien Voisin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Uriage | Clay |
Lucas Bouquet form & Emilien Voisin form
Lucas Bouquet - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-4, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-3, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelsey Stevenson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. David Prasievi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Runyu Zhao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 Kwalif. | vs. Joseph Phillips | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Emilien Voisin - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-1, Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 0-3, - Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Filippo Moroni | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |