WEDSTRIJD
19.02.19 | 1e ronde | Lucas Catarina | Michal Konecny | 6-4, 6-4 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Lucas Catarina | Michal Konecny | |
1e Service % | 34/59 (58%) | 37/70 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/34 (82%) | 27/37 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 0/7 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/70 (40%) | 15/59 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Catarina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucas Catarina vs. Michal Konecny - onderlinge wedstrijden
28.04.21 | 1e ronde | Lucas Catarina | Michal Konecny | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
31.10.19 | 2e ronde | Michal Konecny | Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Opava | Carpet |
19.02.19 | 1e ronde | Lucas Catarina | Michal Konecny | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Lucas Catarina form & Michal Konecny form
Lucas Catarina - laatste wedstrijden
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Michal Konecny - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.07.20 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail |