WEDSTRIJD
22.10.19 | Kwalif. | Lucas Hellfritsch | Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
28.02.98, 26 Jaar
28.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
05.12.01, 22 Jaar
05.12.01, 22 Jaar
Lucas Hellfritsch vs. Benedikt Emesz - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | Kwalif. | Lucas Hellfritsch | Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Lucas Hellfritsch form & Benedikt Emesz form
Lucas Hellfritsch - laatste wedstrijden
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.19 Finale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.19 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Benedikt Emesz - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Siem Woldeab | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Brown | 6-72, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Axel Nefve | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Hans Rehberg | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Miha Vetrih | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Schifris | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Matteo Fondriest | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Olle Wallin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Hank Trondson | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Trondson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Alexander Petrov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - scratch | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Venturini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |