WEDSTRIJD
22.11.19 | Kwartfinale | Lucas Hellfritsch | Luca Potenza | 7-65, 7-5 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Lucas Hellfritsch | Luca Potenza | |
1e Service % | 59/92 (64%) | 56/91 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/59 (59%) | 31/56 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 5/17 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/91 (51%) | 41/92 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/183 (53%) | 86/183 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 1 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucas Hellfritsch | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Hellfritsch | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Hellfritsch | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Hellfritsch | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Hellfritsch | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Hellfritsch | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Hellfritsch | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Hellfritsch | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Hellfritsch | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucas Hellfritsch | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Hellfritsch | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Hellfritsch | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Hellfritsch | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
Germany
28.02.98, 26 Jaar
28.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lucas Hellfritsch vs. Luca Potenza - onderlinge wedstrijden
22.11.19 | Kwartfinale | Lucas Hellfritsch | Luca Potenza | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Lucas Hellfritsch form & Luca Potenza form
Lucas Hellfritsch - laatste wedstrijden
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.19 Finale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.19 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - scratch | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Luca Potenza - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |