WEDSTRIJD
01.10.19 | Kwalif. | Lucas Hellfritsch | Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
28.02.98, 26 Jaar
28.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.11.94, 29 Jaar
11.11.94, 29 Jaar
Lucas Hellfritsch vs. Lynn Max Kempen - onderlinge wedstrijden
01.10.19 | Kwalif. | Lucas Hellfritsch | Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Lucas Hellfritsch form & Lynn Max Kempen form
Lucas Hellfritsch - laatste wedstrijden
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.19 Finale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.19 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - scratch | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Lynn Max Kempen - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Luca Sanchez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Shangichev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
18.11.19 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gokalp Ayar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Prehn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Kai Wehnelt | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Leopold Zima | 7-63, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Brutscher | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Bart Stevens | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 5-0, Ameur Ben Hassen - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F7 - Clay | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Yanais Laurent | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Benoit Lanckohr | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Bistre | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F10 - Clay | ||||
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Loccisano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |