Germany
28.02.98, 26 Jaar
28.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
14.06.00, 23 Jaar
11979 $
14.06.00, 23 Jaar
11979 $
Lucas Hellfritsch vs. Mert Alkaya - onderlinge wedstrijden
02.10.18 | Kwalif. | Lucas Hellfritsch | Mert Alkaya | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Turkey F30 | Clay |
Lucas Hellfritsch form & Mert Alkaya form
Lucas Hellfritsch - laatste wedstrijden
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.19 Finale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.19 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - scratch | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Mert Alkaya - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |