WEDSTRIJD
22.02.20 | Halve finale | Lucas Poullain | Jesper De Jong | 7-64, 6-1 | M25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Lucas Poullain | Jesper De Jong | |
1e Service % | 28/64 (44%) | 42/58 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/28 (75%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/36 (67%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/58 (41%) | 19/64 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/122 (57%) | 53/122 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jesper De Jong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Poullain | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Jesper De Jong | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Lucas Poullain | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jesper De Jong | |
0-0 | ||
Lucas Poullain | 2-3 | |
2-4 | Jesper De Jong | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Lucas Poullain | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Jesper De Jong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Poullain | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Jesper De Jong | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3 | ||
7-64 |
2 | ||
Lucas Poullain | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jesper De Jong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Poullain | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Jesper De Jong | |
Lucas Poullain | 3-1 | |
4-1 | Jesper De Jong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucas Poullain vs. Jesper De Jong - onderlinge wedstrijden
22.02.20 | Halve finale | Lucas Poullain | Jesper De Jong | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Glasgow | I. hard |
Lucas Poullain form & Jesper De Jong form
Lucas Poullain - laatste wedstrijden
M25 Creteil - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Fajing Sun | - | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. David Poljak | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Axel Garcian | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Marius Copil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maxime Janvier | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yann Marti | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Paul Jubb | 7-66, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marcus Walters | 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tomas Machac | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 1-1, Jules Marie - scratch | wedstrijd detail |
Jesper De Jong - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-1, Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - scratch | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |