WEDSTRIJD
13.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Lucas Renard | Ernests Gulbis | 7-5, - scratch | Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Lucas Renard | Ernests Gulbis | |
1e Service % | 20/37 (54%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/20 (65%) | 18/27 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/47 (45%) | 12/37 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 46/84 (55%) | 38/84 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucas Renard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Renard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Renard | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Renard | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucas Renard | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Renard | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lucas Renard | 0-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucas Renard vs. Ernests Gulbis - onderlinge wedstrijden
13.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Lucas Renard | Ernests Gulbis | 7-5, Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | Stockholm | I. hard |
Lucas Renard form & Ernests Gulbis form
Lucas Renard - laatste wedstrijden
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Kwalif. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Edmond - I. hard | ||||
29.01.23 Finale | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Ernests Gulbis - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - scratch | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
31.07.22 Finale | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.22 Halve finale | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.22 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.22 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail |