Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
21.03.01, 23 Jaar
21.03.01, 23 Jaar
Lucas Renard vs. Oskar Irdoja - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | Kwalif. | Lucas Renard | Oskar Irdoja | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
Lucas Renard form & Oskar Irdoja form
Lucas Renard - laatste wedstrijden
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Kwalif. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Edmond - I. hard | ||||
29.01.23 Finale | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Oskar Irdoja - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
02.11.20 Kwalif. | vs. Lucas Renard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Maxime Pauwels | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F4 - I. hard | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kapric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |