WEDSTRIJD
23.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Luciano Darderi | Luigi Castelletti | 6-2, 6-3 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
15.08.02, 21 Jaar
15.08.02, 21 Jaar
Luciano Darderi vs. Luigi Castelletti - onderlinge wedstrijden
23.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Luciano Darderi | Luigi Castelletti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Luciano Darderi form & Luigi Castelletti form
Luciano Darderi - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yannick Hanfmann | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Collarini | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-74, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Mariano Navone | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Alejandro Tabilo | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Varillas | 6-76, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail |
Luigi Castelletti - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Milan Markovits | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 6-71, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Plaza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Sanchez-Pascuala | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mika Brunold | 7-5, 3-1, Mika Brunold - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliot Nobel | 6-75, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-73, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 5-7, 10-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Marigliano | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Giulio Colacioppo | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rushil Khosla | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Igor Trunov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Sclearenco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |