INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luigi Sorrentino vs. Darko Jandric - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Luigi Sorrentino | Darko Jandric | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Luigi Sorrentino form & Darko Jandric form
Luigi Sorrentino - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 7-63, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
31.08.23 Kwartfinale | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Mika Brunold | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
05.08.23 Kwartfinale | vs. Maxence Rivet | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 1-0, Massimo Giunta - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Oskar Jansson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 2-0, Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Marco De Rossi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
06.07.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |
Darko Jandric - laatste wedstrijden
M15 Novi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
15.08.19 1e ronde | vs. Roko Horvat | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |