WEDSTRIJD
18.07.19 | 2e ronde | Luigi Sorrentino | Maxim Ratniuk | 6-2, 7-63 | M15 Parnu | Clay |
STATISTIEKEN
Luigi Sorrentino | Maxim Ratniuk | |
1e Service % | 53/73 (73%) | 40/65 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/65 (51%) | 29/73 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/138 (56%) | 61/138 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Luigi Sorrentino | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Luigi Sorrentino | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Maxim Ratniuk | |
Luigi Sorrentino | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Luigi Sorrentino | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
Luigi Sorrentino | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
2-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Luigi Sorrentino | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luigi Sorrentino | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Luigi Sorrentino | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Luigi Sorrentino | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luigi Sorrentino vs. Maxim Ratniuk - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Luigi Sorrentino | Maxim Ratniuk | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Parnu | Clay |
Luigi Sorrentino form & Maxim Ratniuk form
Luigi Sorrentino - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 7-63, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
31.08.23 Kwartfinale | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Mika Brunold | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
05.08.23 Kwartfinale | vs. Maxence Rivet | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 1-0, Massimo Giunta - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Oskar Jansson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 2-0, Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Marco De Rossi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
06.07.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |
Maxim Ratniuk - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |