Ukraine
17.04.00, 23 Jaar
17.04.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
24.10.01, 22 Jaar
24.10.01, 22 Jaar
Nikita Alosha Ushakov vs. Luis Gomar Monio - onderlinge wedstrijden
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Luis Gomar Monio | Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Nikita Alosha Ushakov form & Luis Gomar Monio form
Nikita Alosha Ushakov - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Luis Gomar Monio - laatste wedstrijden
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Torres | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Jordi Walder | 1-6, 7-61, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shamael Chaudhry | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.19 2e ronde | vs. Nik Razborsek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.19 1e ronde | vs. Edris Fetisleam | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.19 2e ronde | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.19 1e ronde | vs. Duje Kekez | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
22.01.19 Kwalif. | vs. Simon Freund | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.19 2e ronde | vs. Dejan Katic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.19 1e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 2-0, Burak Bilgin - scratch | wedstrijd detail | |
Spain F30 - Clay | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Anas Fattar | 0-6, 0-5, - Luis Gomar Monio - scratch | wedstrijd detail | |
Spain F18 - Clay | ||||
08.07.18 Kwalif. | vs. Boris Arias | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Spain F14 - Clay | ||||
03.06.18 Kwalif. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Portugal F3 - Hard | ||||
07.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Perret | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.18 Kwalif. | vs. Johan Nikles | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |