Luka Pavlovic vs. Boris Butulija 16.06.2020

Luka Pavlovic vs. Boris Butulija 16.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

16.06.201e rondeLuka Pavlovic Boris Butulija 6-3, 6-1 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 15-15, 15-30
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva1-0
0-0
2-0Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva3-0
0-0, 15-0, 15-30, 40-40, 40-A[BP]
3-1Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva4-1
0-0, 15-15, 30-15
5-1Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva5-2
5-3Boris Butulija Boris Butulija podáva
6-3
2
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva0-0
1-0Boris Butulija Boris Butulija podáva
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva1-1
2-1Boris Butulija Boris Butulija podáva
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva3-1
0-0, 15-0
4-1Boris Butulija Boris Butulija podáva
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Luka Pavlovic Luka Pavlovic podáva5-1
0-0, 0-15, 15-15, 40-15
6-1

Luka Pavlovic
France
30.03.00, 20 Jaar






12209 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
04.01.99, 21 Jaar






10570 $
Boris Butulija
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Luka Pavlovic vs. Boris Butulija - onderlinge wedstrijden

16.06.201e rondeLuka PavlovicBoris Butulija6-3, 6-1 wedstrijd detail All Lower Clay

Luka Pavlovic - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
18.06.20
1e ronde
vs. Mirza Basic3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Viktor Troicki7-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Boris Butulija6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Richard Berankis3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
19.02.20
1e ronde
vs. Dimitriy Voronin6-3, 1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.20
Kwalif.
vs. Mariano Alberto Hasenkopf6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Jonathan Backman4-6, 6-2, 10-6 overwinningwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Arjun Mahadevan6-1, 2-6, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
18.12.19
1e ronde
vs. Gustav Hansson3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.12.19
2e ronde
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen2-6, 6-2, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
13.12.19
1e ronde
vs. Marko Miladinovic1-6, 6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.12.19
Kwalif.
vs. Tomislav Jotovski6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
09.12.19
2e ronde van de kwal.
vs. Takuya Kureoka6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
17.11.19
Halve finale
vs. Hernan Casanova4-6, 6-3, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.11.19
2e ronde
vs. Ricardo Ojeda Lara7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
16.11.19
Kwartfinale
vs. Dragos Dima6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
1e ronde
vs. Juan Pablo Paz6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.11.19
1e ronde
vs. Riccardo Bonadio2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.19
Kwalif.
vs. Mario Aleksic6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
04.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Stefanos Sakellaridis6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
03.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Kristof Minarik6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
28.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Davide Albertoni6-3, 5-7, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
27.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mateo Mallen6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
28.09.19
Halve finale
vs. Marsel Ilhan3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.09.19
Kwartfinale
vs. Ivan Nedelko3-6, 6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
26.09.19
2e ronde
vs. Moritz Thiem6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
25.09.19
1e ronde
vs. Kelsey Stevenson7-65, 6-1 overwinningwedstrijd detail
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Bjorn Nareyka6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
23.09.19
Kwalif.
vs. Tim Riedel7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
19.09.19
2e ronde
vs. Kacper Zuk1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail

Boris Butulija - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
06.07.20
1e ronde
vs. Daniil Savelev7-64, 6-0 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Laslo Djere1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Aldin Setkic6-2, 3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Nikola Cacic4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Luka Pavlovic3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Viktor Troicki3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
09.10.19
1e ronde
vs. Jose Fco. Vidal Azorin3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
03.10.19
2e ronde
vs. Nicolas Moreno De Alboran1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.10.19
1e ronde
vs. Skander Ben Abdallah6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Ukraine M15 Chornomorsk - Clay
25.09.19
1e ronde
vs. Francesco Bessire5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia M15 Zlatibor - Clay
17.09.19
1e ronde
vs. Matija Pecotic2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Bulgaria M15 Varna - Clay
11.09.19
1e ronde
vs. Karlo Kranic1-6, 0-4, - Boris Butulija - scratchnederlaagwedstrijd detail
Hungary M15 Szekesfehervar - Clay
02.09.19
Kwalif.
vs. Li-Wie Tan6-75, 6-1, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
01.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Vladimir Filip6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Curtea - Clay
21.08.19
1e ronde
vs. Calin Manda0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
20.08.19
Kwalif.
vs. Igor Banicevic4-6, 6-0, 10-7 overwinningwedstrijd detail
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Alexandru Cristian Bodnariuk6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Hungary M15 Baja - Clay
16.08.19
Kwartfinale
vs. Corentin Denolly4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.08.19
2e ronde
vs. Samuel Puskar6-3, 7-62 overwinningwedstrijd detail
14.08.19
1e ronde
vs. Fabian Marozsan6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
31.07.19
1e ronde
vs. Marius Ruzgas2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
24.07.19
1e ronde
vs. Bart Stevens3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia M15 Belgrade - Clay
03.07.19
1e ronde
vs. Quentin Folliot2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
China M25 Shenzhen - Hard
11.06.19
1e ronde
vs. Cheng-Yu Yu6-3, 4-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Hongkong M25 Hong - Hard
04.06.19
Kwalif.
vs. Dusty H. Boyer1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ching Wah Wai6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Thailand M25 Nonthaburi - Hard
30.05.19
2e ronde
vs. Alexander Crnokrak0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
29.05.19
1e ronde
vs. Min-Kyu Song4-6, 6-4, Min-Kyu Song - scratchoverwinningwedstrijd detail
Thailand M25 Nonthaburi - Hard
20.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Hao Yuan Ng2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Bulgaria M15 Sozopol - Hard
07.05.19
1e ronde
vs. Shalva Dzhanashia4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
<