WEDSTRIJD
05.11.19 | 1e ronde | Lukas Klein | Mohamed Safwat | 6-2, 6-3 | Bratislava Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Lukas Klein | Mohamed Safwat | |
1e Service % | 42/62 (68%) | 32/50 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/42 (74%) | 17/32 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/20 (35%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/50 (54%) | 24/62 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 7 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lukas Klein | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Klein | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Klein | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Lukas Klein | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lukas Klein | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Klein | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Klein | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Klein | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Klein | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lukas Klein vs. Mohamed Safwat - onderlinge wedstrijden
05.11.19 | 1e ronde | Lukas Klein | Mohamed Safwat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | I. hard |
Lukas Klein form & Mohamed Safwat form
Lukas Klein - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jakub Mensik | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Casper Ruud | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Zachary Svajda | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 5-7, 6-3, 6-4, 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 7-60, 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Stefano Napolitano | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Halys | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-70, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-74, 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Billy Harris | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Mirza Basic | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 7-69, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |