WEDSTRIJD
29.10.19 | 1e ronde | Lukas Lacko | Max Wiskandt | 6-4, 6-1 | Eckental Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Lukas Lacko | Max Wiskandt | |
1e Service % | 28/43 (65%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/28 (93%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 12/23 (52%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/61 (48%) | 7/43 (16%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 10 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lukas Lacko vs. Max Wiskandt - onderlinge wedstrijden
29.10.19 | 1e ronde | Lukas Lacko | Max Wiskandt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Eckental Challenger | Carpet |
Lukas Lacko form & Max Wiskandt form
Lukas Lacko - laatste wedstrijden
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 5-7, 0-5, - Lukas Lacko - scratch | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 1-2, - Lukas Lacko - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Roberto Marcora | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Martin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Mats Moraing | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-0, 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.21 Finale | vs. Oscar Otte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.21 Halve finale | vs. Quentin Halys | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.21 2e ronde | vs. Tomas Machac | 6-72, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde | vs. Marius Copil | 7-68, 7-64 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Henri Laaksonen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
05.09.21 Finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 5-7, 7-68, 6-1 | wedstrijd detail |
Max Wiskandt - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-79, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-72, 6-720 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 2-3, - Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Allen | 6-0, 3-1, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 7-5, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |