WEDSTRIJD
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Lukas Palovic | Nikolas Lahky | 6-2, 7-60 | M15 Bratislava | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
05.09.99, 24 Jaar
05.09.99, 24 Jaar
Lukas Palovic vs. Nikolas Lahky - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Lukas Palovic | Nikolas Lahky | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | Clay |
Lukas Palovic form & Nikolas Lahky form
Lukas Palovic - laatste wedstrijden
M15 Buschhausen - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Leon Benedict | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Patrik Rikl | 0-6, 0-1, - Lukas Palovic - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |
Nikolas Lahky - laatste wedstrijden
M25 Most - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Jiri Cizek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Nedvidek | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
16.08.21 Kwalif. | vs. Victor Sklenka | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jindacek | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dawid Taczala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Pjevcevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 5-7, 7-69, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Bakshi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
24.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Cyprich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Spec | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Filip Kolasinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pelle Boerma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |