Lukas Rosol vs. Ondrej Styler 25.06.2020

Lukas Rosol vs. Ondrej Styler 25.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

25.06.201e rondeLukas Rosol Ondrej Styler 3-6, 6-3, 10-8 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
1-1Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva2-1
0-0, 0-30, 15-40[BP]
2-2Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva2-3
2-4Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-15, 30-15
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva3-4
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40
3-5Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-40
3-6
2
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva0-0
0-0
1-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 30-15
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva2-0
0-0, 15-15, 40-15
3-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-0, 30-30, 40-40
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva3-1
0-0
4-1Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 0-15, 0-40
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva4-2
0-0
5-2Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-40
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva5-3
0-0
6-3
3
0-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva1-0
3-0Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva4-2
5-2Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva6-2
8-3Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva8-4
9-5Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
Lukas Rosol Lukas Rosol podáva9-6
9-7Ondrej Styler Ondrej Styler podáva
10-8

Lukas Rosol
Czech Republic
24.07.85, 34 Jaar
194 cm
80 kg

met de rechte hand
180
285
4391759 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
01.06.00, 20 Jaar







Ondrej Styler
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Lukas Rosol vs. Ondrej Styler - onderlinge wedstrijden

25.06.201e rondeLukas RosolOndrej Styler3-6, 6-3, 10-8 wedstrijd detail All Lower Clay

Lukas Rosol - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
27.06.20
1e ronde
vs. David Poljak7-65, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Ondrej Styler3-6, 6-3, 10-8 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Zdenek Kolar3-6, 7-5, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia Davis Cup - Clay
06.03.20
vs. Andrej Martin6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
India Bengalaru Challenger - Hard
11.02.20
2e ronde
vs. Niki Kaliyanda Poonacha4-6, 6-2, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
India Pune - Hard
04.02.20
1e ronde
vs. Roberto Marcora3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
02.02.20
Kwalif.
vs. Matthew Ebden6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
01.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ernests Gulbis6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
17.01.20
Kwalif.
vs. Pedro Martinez Portero4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Paolo Lorenzi6-74, 7-69, 7-5 overwinningwedstrijd detail
14.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Tristan Lamasine6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France Noumea Challenger - Hard
06.01.20
1e ronde
vs. Marco Trungelliti6-4, 4-6, 6-70 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia Bratislava Challenger - I. hard
06.11.19
2e ronde
vs. Lloyd Harris6-75, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
04.11.19
1e ronde
vs. Mathias Bourgue6-4, 7-61 overwinningwedstrijd detail
Germany Eckental Challenger - Carpet
30.10.19
2e ronde
vs. John-Patrick Smith4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Switzerland Basel - I. hard
19.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Gregoire Barrere2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia Moscow - I. hard
16.10.19
2e ronde
vs. Dusan Lajovic4-6, 7-66, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.10.19
1e ronde
vs. Juan Ignacio Londero6-74, 7-67, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.10.19
Kwalif.
vs. Nikola Milojevic7-5, 6-76, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Roman Safiullin6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France Mouilleron Le - I. hard
10.10.19
3e ronde
vs. Jannik Sinner7-63, 5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
08.10.19
2e ronde
vs. Gregoire Barrere7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.10.19
1e ronde
vs. Valentin Royer6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France Orleans Challenger - I. hard
23.09.19
1e ronde
vs. Steve Darcis2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Russia St. Petersburg - I. hard
17.09.19
1e ronde
vs. Egor Gerasimov5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.09.19
Kwalif.
vs. Damir Dzumhur4-6, 7-68, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Evgeny Karlovskiy6-4, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey Istanbul Challenger - Hard
12.09.19
3e ronde
vs. Ruben Bemelmans4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
10.09.19
2e ronde
vs. Geoffrey Blancaneaux6-2, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France Cassis Challenger - Hard
07.09.19
Halve finale
vs. Dudi Sela3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail

Ondrej Styler - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Antonin Bolardt6-0, 2-0, Antonin Bolardt - scratchoverwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Marek Rehacek5-7, 6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Dalibor Svrcina6-2, 0-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Lukas Rosol6-3, 3-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Marek Gengel6-2, 4-6, 11-9 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Michal Konecny7-65, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Matej Vocel6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Toby Alex Kodat6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
USA Ann Arbor - I. hard
06.01.20
1e ronde
vs. Andrew Fenty6-74, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
USA Tiburon Challenger - Hard
24.09.19
1e ronde
vs. Roberto Quiroz6-3, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Marburg - Clay
08.07.19
Kwalif.
vs. Buvaysar Gadamauri4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
26.06.19
1e ronde
vs. Michael Vrbensky4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.19
Kwalif.
vs. Vladyslav Orlov6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mikalai Haliak6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Kaltenkirchen - Clay
12.06.19
1e ronde
vs. Cedrik-Marcel Stebe5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.06.19
Kwalif.
vs. Tomas Jirousek6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Filip Bergevi7-5, 7-64 overwinningwedstrijd detail
Germany M25 Karlsruhe - Clay
05.06.19
1e ronde
vs. Andrea Pellegrino3-6, 6-2, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.06.19
Kwalif.
vs. Tomas Jirousek6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
03.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Pascal Meis6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M25+H Most - Clay
30.05.19
2e ronde
vs. Julian Lenz2-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
29.05.19
1e ronde
vs. Tomas Jirousek6-3, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
28.05.19
Kwalif.
vs. Pietro Mugelli6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Prague - Clay
14.05.19
1e ronde
vs. Vit Kopriva6-4, 1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
26.02.19
1e ronde
vs. Altug Celikbilek2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
20.02.19
1e ronde
vs. Emiliano Maggioli5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
13.02.19
1e ronde
vs. Kristjan Tamm4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Czech Republic - I. hard
26.11.18
1e ronde van de kwal.
vs. Remy Bertola4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Czech Republic - I. hard
24.11.18
Halve finale
vs. Tomas Machac7-66, 1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.18
Kwartfinale
vs. Kelsey Stevenson6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
<